NORSK
ENGLISH

LOGG INN

HVA ER PUGWASH?  |  NORSK STUDENT PUGWASH  |  KONTAKTER  | 
 

LENKEBIBLIOTEK

Atomvåpen
Biologisk, kjemisk krigføring
Etnisitet, nasjonalisme
Folkerett
Forskning
Global sikkerhet
Globalisering
Miljø, energi
Pugwashpublikasjoner
Regionale konflikter
Teknologi
Terrorisme, ekstremisme

SØK



Avansert søk...

EKSTERNE LENKER

Pugwash Conferences

 

KONTAKTER I PUGWASH NORGE
 
Nedenfor finner du en liste over aktive medlemmer i Pugwash Norge. Merk at listen kan være ufullstendig da medlemmer har mulighet til å utebli fra denne listen.

Alfsen, Erik alfsen@math.uio.no
Eidsvåg, Inge inge.eidsvaag@nansenskolen.no
Eriksen, Lillian lillian.eriksen@etikkom.no
Eskeland, Ståle stale.eskeland@jus.uio.no
Grung, Micheline Egge micheline.egge.grung@etikkom.no
Hamfjord, Julian julian.hamfjord@matnat.uio.no
Høgåsen, Hallstein hallstein.hogasen@fys.uio.no
Larssen, Thorjørn thorjorn.larssen@niva.no
Lodgaard, Sverre SL@nupi.no
Natvig, Bent bent@math.uio.no
Nilsen, Mette metten@student.matnat.uio.no
Osen, Kirsten kirsten.osen@basalmed.uio.no
Seip, Hans Martin h.m.seip@kjemi.uio.no

 

 

All informasjon lagt ut på
Pugwashportalen (pugwash.no)
er beskyttet åndsverksloven.
For spørsmål, klikk her.

Den Norske Pugwashkomité
v/Prof Bent Natvig
PB 1053 Mat. Inst.
0316 Blindern